Kullanım Şartları

Sitedeki interaktif bölümler yer almakta ve bu bölümlerde ziyaretçiler yorum ve görüş bildirebilmektedirler. Bu alanlardaki yapılan yorum ve görüşler yorum sahibinin sorumluğundadır. Site yönetimi bu alanlardaki olumsuz yorumları istenildiği takdirde kaldırma hakkına sahiptir.

 

Yorum ve görüşe açık alanlarda yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ve kültürel ahlaka aykırı, belirli ve belirsiz bir kitleyi hedef alması durumunda site yönetimi bu mesajları silme hakkına sahip olup yorum sahibini yasaklama ve ihbar etme hakkına sahiptir.

 

Site yönetimi kullanım koşullarını ve içerikte bulunan içeriği istediği zaman, önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiltirme, güncelleme ve yayından kaldırma hakkına sahiptir. İçerikte yer alan bilgilerin telif hakkına uygun olmadığını düşündüğünüzde site yönetimine mesaj atarak uygun olmayan içerik hakkında bilgi verip kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

 

Site, tamamı ile kullanıcılarını bilgilendirme amacı taşıdığı için siyasal ve dini konularda tartışılmasını kabul etmez.

 

Site içeriğinin izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin içeriğinin bir kısmının değiştirilerek veya birebir şekilde kopyalanıp çoğaltılması ve yayınlanması etik değil ve  yasaktır.

 

Site ve içeriğinden (yazım hatası vd) doğabilecek hiçbir yanlışlık ve gecikme gibi sorunlardan sorumlu tutulamaz.

 

Siteyi ziyaret eden, fikirleri ile yazılı veya görsel olarak katkıda bulunan kullanıcıların tamamı bu şartları kabul etmiş sayılırlar.