Hakkımızda

Bilgisaray.NET olarak;

Aynı kategoride bulunan alternatif siteler’in aksine; kopyalanmış veriler yerine, özgünlüğünden ödün vermeyen, ham veriyi ziyaretçilerine bedelsiz olarak sunmayı amaçlıyoruz.

 

Kapılarını yeni aralayan bilgi sarayda ileri dönemde sizleri ne mi bekliyor ?

 

  • Soru Cevap | “Hocam sorular çalışmadığımız yerden geldi” gibi bahanelere yer yok!

Dijitalleşen dünya sürekli değişim istiyor ve gerektiriyor. Tek değişen şey kesinlikle sadece zaman değil! Bunun bilincinde olarak Saray yönetimi, sizler için hazırladığı kategoriler ve dışında kalan konularda da sizleri değişen ve yenilenen bilgi hakkında çözüme ulaştırmayı hedefliyor.

Soru/Cevap sistemi üzerinde yapmayı düşündüğümüz yenilikliker, sistem işleyici, zaman ve bütçe sistemi üzerinde çalışıyor ve en yakın sürede Soru/Cevap sistemini aktif etmeyi planlıyoruz.

Not : Soru/Cevap sistemi de tabii ki bedelsizdir.

 

 

Bilgisaray, her ne kadar iyi, nitelikli ve özgün bilgi sunum hizmetini planlasa dahi aradığınız bilgiyi size sunamamış olabilir. Korkmanıza gerek yok! İstediğiniz bilgi bir tık ötenizde. Az önceki madde içeriğinde belirttiğimiz gibi, sizler için hazırladığımız kategorilerdeki eksiklikleri bize bildirebilir ve bilgi talep edebilirsiniz.

 

  • Bize Ulaşın | Bilgisaray her ne kadar çok büyük olsa da destek bir tık yakınınızda..

Bilgisarayda her şey gördüğünüz üzere çok net. Fakat yinede aklınıza takılan ve bildirmek istediğiniz her şey için Bize Ulaşın sayfasından bizle iletişime geçebilirsiniz.

 

İnternet sitemizde yer alan içeriğin bir bölümünü veya tamamını kaynak göstermeden kopyalamak/çoğaltmak ve kullanmak etik değildir.