Gizlilik politikası

Ziyaretçi Yorumları

Ziyaretçilerin siteye yorum bırakabileceği gibi otomatik olarak istenmeyen yorum bırakabilen yazılımlar da mevcuttur. Sebep ile otomatik yorum bırakan yazılımlar ve özgün yorumları inceliyor ve içeriğimizin kalitesini yönlendirmek üzere ve uygunsuz yazılımlar tarafından yazılan yorumları önleyebilmek adına karar politikalarımızı izleyerek yolumuzu şekillendiriyoruz.

İdari işleme girmiş yorumlar hariç, yapmış olduğunuz yorumların kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Yorumlar, yorum getirenlerin sorumluluğunda olduğunu belirtmek isteriz.

 

Çerezler

İnternet sitemize yorum bıraktığınızda, iletişim bilgilerinde kendinize ait bırakmış olduğunuz verileri kaydetmeyi seçebilirsiniz. Bu sayede bir sonraki yorum bırakma işleminiz esnasında bilgilerinizi tekrar doldurmanız gerekmez.

Not: Site ziyaretçilerin kayıt olup, giriş yapma işlemine kapalıdır.

 

İçerik

İçerikte bulunan hiçbir bilgi kaynak gösterilme ve haber verilmeksizin kullanılamaz, kopyalanıp çoğaltılamaz veya bir kısmı değiştirilerek tekrar yaımlanmamalıdır. Sitedeki içeriğin doğruluğu için kaynak istenemeyeceği gibi kanıt olarak da gösterilemeyecek şekilde hükümsüzdür. İçerik ve siteden kaynaklı hiçbir maddi/manevi sorun için site sorumlu gösterilemeyeceği tüm ziyaretçilerin bilgisine sunulur.